Par apvienoto iestājpārbaudījumu skolēnu uzņemšanai 10.klasēs 2022./2023.gadā.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina skolēnus pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam uzņemšanai galvaspilsētas skolu 10. klasēs.

Pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam varēs elektroniski no 20. maija plkst. 9.00 līdz 1. jūnija plkst. 9.00 RD IKSD tīmekļvietnē www.izglitiba.riga.lv, kā arī Rīgas vidusskolu un ģimnāziju mājas lapās.

Lai pretendētu uz iestāšanos galvaspilsētas skolu 10. klasēs, piektdien, 3. jūnijā, tiks rīkots vienots iestājpārbaudījums gan matemātikā, gan svešvalodā (angļu vai vācu).

Ar vienotā iestājpārbaudījuma rezultātu varēs piedalīties konkursā uzņemšanai 10. klasē tajā vidusskolā vai ģimnāzijā, kuru skolēns būs izvēlējies kā savu nākamo skolu.

Papildu informācija, tostarp iestājpārbaudījuma programma, norises vietas, vērtēšanas kritēriji, skolu karte ar padziļinātu kursu piedāvājumu, aktualitātes epidemioloģiskās drošības ievērošanā, kā arī pērnā gada pārbaudes darba paraugs ir pieejams Rīgas vidusskolu un ģimnāziju, kā arī RD IKSD tīmekļvietnē www.izglitiba.riga.lv. Jautājumu gadījumā ir iespējams sazināties elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi [email protected].